Brändid Pakendid

Ehtebränd SOHO

Briif

Brändi loomine glitterist valmistatud silmapaisvatele ehetele ning neile pakendi loomine.

Klient oli tüdinud mustadest ehtekarpidest, mis selles maailmas tavaks on saanud. Tema karp pidi olema sama silmapaistev kui ehted selle sees. Lisaks võimaldama ilma liigse pingutuseta ehteid messidel ja poodides eksponeerida. Ning tagatipuks omama ka funktsionaalset kaitset transpordil. Vaja oli universaalset karpi, kuhu saaks paigutada nii kõrva- kui ka kaelaehteid.

Tööprotsess

Ehtebränd Soho sai nime trendika New Yorgi piirkonna järgi, kus leidub palju disainer butiike ja kõrgklassi kunstigaleriisid ning ööelus kohtab kõige säravamaid pidulisi. Just sellist luksust kuid samas hipsterlikkust õhkavad välja brändi ehted.

Soho pakend peegeldab (sõna otsese mõttes) kandjat ennast – säravat isiksust, kelles peitub doos enesekindlat edevust. Karbi läbimõeldud disainiga on ehted transpordil hoitud, sahtliosal saab neid müügikohas esitleda ja kodus pakendilt enda peegelpilti nähes tuletab see meelde, et me kõik vajame päevas ühe annuse sära.

Tunnustatud

ADC*E Eesti Disainiauhinnad 2018 – pakend/ Katergoorias: eksklusiivne toode ja väikeseeria – Antalise eriauhind “Väärt Paber”

Fotograaf

Sigrid Kuusk